Aktualnie:

Za kwiaty dziękujemy

Czwartek, 24 Stycznia 2019

Za kwiaty dziękujemy!

Akcja Za kwiaty dziękujemy! polega na tym, aby studenci podczas obron prac licencjackich i magisterskich, zamiast dekoracyjnych bukietów, kupowali specjalne kartki pocztowe, których projekty wykonali podopieczni Fundacji KRWINKA i Fundacji HAPPY KIDS. Wpływy ze sprzedaży pocztówek są w całości przeznaczane na cele charytatywne, wspierając działania statutowe obu Fundacji. W latach 2009-2011 udało się zgromadzić blisko 30 000 PLN.
Pomysłodawcami tej akcji było grono profesorskie. Każdego roku studenci kupują kwiaty, które wręczają jako wyraz swojej wdzięczności promotorom i recenzentom prac licencjackich i magisterskich oraz przewodniczącym komisji. To bardzo miły gest. Jednak zakup trzech bukietów to duży wydatek. Należy zastanowić się czy kwiaty to jedyna możliwość na podziękowanie i wyrażenie swojego uznania?
Przed rozpoczęciem akcji w 2009 roku, wśród studentów wybranych kierunków studiów został przeprowadzony sondaż badający poparcie naszej akcji. Ponad 90 procent z nich uznała, że jest to bardzo dobry pomysł i chętnie włączą się w jego realizację. Studenci wskazywali, że warto wspierać te organizacje, których działalność skupiona jest na pomaganiu dzieciom.

Akcja ma charakter całkowicie dobrowolny. Dołącz do nas i wspieraj dzieci!

Jeśli katedra lub zakład wspierają charytatywnie inne podmioty również gorąco popieramy taką formę pomocy!

Wszelkie pytania, wątpliwości i uwagi prosimy kierować na adres zakwiatydziekujemy@uni.lodz.pl.


Nasza akcja w mediach:

TVP3 (program Dobry Wieczór) http://ww6.tvp.pl/7446,20091119943639.strona

TVN24 (program Prosto z Polski) http://www.tvn24.pl/12690,1628092,0,1,kartki--ktore-lecza,wiadomosc.html


Kartki można zakupić w Centrum Promocji UŁ
ul. Piramowicza 3, Łódź w godzinach 9:00-15:00

brak_obrazka

brak_obrazka